Preču katalogs
Akcijas
Jaunumi
Informācija

Produktu jaunumi
Noma
Serviss
Ražošana
Lietotas iekārtas
Noliktavas izpārdošana
Projektētājiem
Biežāk uzdotie jautājumiJaunumi:   12.06.2018  |  Jaunums no ELTEK - inovatīva pārraudzības programmatūra

ELTEK - Daudzfunkcionāls un daudzpusīgs

ELTEK MSM monitoringa sistēma ir programmatūras rīks, kas apkopo darbības datus no energosistēmas kontroliera un parāda informāciju uz ekrāna viegli apstrādājamā veidā. Protams, informācijas nolasīšanas vietās ir jābūt pieejamam interneta savienojumam. Ar šo programmatūru jūs iegūsiet reālā laika mērījumus un iespēju nolasīt datus no vairākām vietām attālināti.

MSM monitoringa sistēma ir efektīvs palīgs energosistēmu operatoriem un to īpašniekiem. Tā ļauj Jums pārraudzīt visus savus tīklus kā vienu sistēmu un ieraudzīt kļūmes, kas nelabvēlīgi ietekmē veiktspēju. Jūs varat kontrolēt un optimizēt akumulatoru stāvokli, pārbaudīt un rediģēt konfigurācijas, kā arī veikt programmatūras atjauninājumus.

Izmantojot MSM sistēmu, Jūs varat kontrolēt uzturēšanas izmaksas un samazināt tēriņus uz objektu apsekošanas rēķina. Kas ir ne mazāk svarīgi - Jūs varat atklāt problēmas pirms tās ir kļuvušas par nenovēršamām. Ar šo Eltek risinājumu, jūs varēsiet arī paildzināt akumulatoru mūžu, kā arī vieglāk izplānot to nomaiņu.

Sīkāk par konkrēto produktu var uzzināt ražotāja mājaslapā - https://www.eltek.com/insights/get-the-full-performance-picture-from-all-your-sites/

Lai iegūtu plašāku informāciju par ELTEK produkciju, cenu, piegādi, kā arī citiem jautājumiem, lūdzam sazināties ar speciālistu Jāni Fībigu (+371 67800972, janisf@energolukss.lv)

 
© 2018 Energolukss   Tel. +371 675 422 23   info@energolukss.lv